Mobil &Whatsapp

0554 574 81 69
 

Salyangoz İlaçlama

Salyangozlar bir çok türde bulunabilmektedir. Ayrıca kabukları vardır ve yumuşak bir yapıya sahiptirler. Salyangozları evimizde veya iş yerlimizde kolaylıkla tespit edebiliriz. Gece beslenmeyi severler. Bu nedenle sabah baktığımızda yerlerde sıvı görebiliriz. Bu salyangozların geçtiği yerlerde kendilerinin bıraktığı bir sıvıdır. Yaşayacağınız bu tür durumlarda salyangoz ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnsanlara direk olarak zarar vermemektedir. Ancak yaşadığımız yerdeki bitkilere hemen zarar verebilirler. Salyangozlar bitkilerden beslenirler ve hızlı bir şekilde bitkileri tüketebilirler. Salyangoz ilaçlama bu nedenle önem arz etmektedir. Salyangoz ilaçlama işlemleri kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu işlemler gerçekleştirildikten kısa bir süre sonra tekrardan bu vakalar kendini gösteriyorsa bir yerlerde yanlışlıklar yapılıyor anlamına gelmektedir.

Yaşam alanımızda salyangozlar ayrıca bahçelerimizde bulunan bitkilere de zarar verebilmektedir. Bu nedenle böcek ilaçlama işlemleri ile birlikte bazı önlemlerinde alınması oldukça faydalı olacaktır. Salyangoz ilaçlama işlemleri her zaman yapılabilir. Ancak sürekli olarak ilaçlama işlemleri ile uğraşmamak için kendiniz de bazı düzenlemeler yapmanız oldukça önemlidir. Yapacağınız düzenlemelerden biri salyangozların yuva olarak kullanabileceği yerleri ortadan kaldırmaktır. Evinizin veya bahçenizin herhangi bir yerinde böyle bölümler varsa temizlemeniz oldukça önemlidir. Salyangoz ilaçlama işlemleri öncesi yapılması da oldukça önem arz etmektedir. Bunun yanı sıra eğer ağaç, kütük veya yakacaklarınız varsa bunlar ya evinizden çok uzak bir yere konuşlandırın ya da yerden yüksek olmasını sağlayın.

Salyangozlar ayrıca nemi rutubeti severler. Bu nedenle yaşadığınız alanda nem veya rutubet varsa bu durumu tersine çevirmeniz gerekmektedir. Özellikle bodrum gibi bölgelerde nem oluşması oldukça kolaydır. Yaşanılan bu durumu tersine çevirmek için nem giderici cihazlar kullanılabilmektedir. Salyangoz ilaçlama işlemleri kontrollü ve doğru bir şekilde yapıldığında hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Ekofarma olarak sizlere bu konuda sorunsuz hizmet vermekteyiz. Salyangoz ilaçlama işlemlerimiz veteriner kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca salyangoz ilaçlama işlemlerinde kullandığımız kimyasallar insan sağlılığına zarar vermemektedir. Salyangoz ilaçlama işlemeleri bu sayede başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yaşadığınız bölgede karşınıza çıkan bu tür sorunlarda sizlerde hizmetlerimizden yararlanarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunacaktır.

Reklam Tabelaları