Mobil &Whatsapp

0554 574 81 69
 

Maltepe Böcek İlaçlama

Bazen evler de ya da iş yerlerin de istemeyen haşereler olabiliyor. Bu haşerelere karşı gereken müdahaleyi yapmanız gerekir. Aksi takdir de istenmeyen bir şekil de artarak devam edecektir. Böcek olayı bulunduğunuz ortam da sizin müdahalenizi aşmış durum da ise bir böcek ilaçlama şirketi ile temasa geçmeniz gerekir. Eğer İstanbul ilin de Maltepe ve civar semtler de ikamet ediyorsanız Maltepe Böcek İlaçlama Şirketi olan ekofarma ile görüşerek en kısa zaman da evinizi ilaçlatabilirsiniz. Ekofarma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firma olarak yaşadığınız bütün sorunlar tespit edilmekte ve insan sağlığına uygun zarar vermeyen ilaçlar kullanılmaktadır.

Ekofarma sektör de profesyonel hizmet veren bir firmadır. Maltepe bölgesin de hizmet verdikleri semtler, Aydın evler, Cevizli, Ferhat paşa, Feyzullah, Gülsuyu, İdeal tepe, Küçükyalı, Zümrüt evler ve yalı muhitleridir. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak hizmet vermekte olan bir şirkettir. Böceklere karşı % 100 garantili olmak üzere hizmet vermektedirler.  Ekofarma kullandığı ürünlerin onayını Dünya Sağlık Örgütü’ neden almaktadır. Ayrıca kullandıkları ilaçlar doğaya ve insana zarar vermeyen cinstedir. Haşere ve fareler için kullanılan ilaçlama teknikleri sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonları şeklindedir.

Pire problemi, hamam böceği, kalorifer böceği ve kene başta olmak üzere her türlü haşere için şirketimiz ile irtibata geçerek hizmet satın alabilirsiniz. Bu hizmetin sonunda yapılan ilaçlama işi ile ilgili çalışma raporu şirket tarafından olmak üzere müşteriye verilir. 7 / 24 hizmet anlayışın da çalışan bir firmadır. Amatör firmalar tarafından kullanılan ucuz ilaçlar sebebi ile insan zehirlenmesi olayı olmaktadır. Bu şekil de sorunlar ile karşılaşmamak için her zaman sağlık bakanlığı onayı olan ilaçlar kullanan ve çalışma ruhsatı olan firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak için bizleri iletişim numaralarımızdan hemen arayabilirsiniz. Her türlü haşereye ve fare sorununa karşı etkili, kalıcı ve garantili çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu tarz haşere sorunu da bir daha yaşamazsınız.

Reklam Tabelaları