Mobil &Whatsapp

0554 574 81 69
 

Pire İlaçlama

Pireler kan emici özellikleri ile tanınırlar. Oldukça rahatsız edici olan bu böceklerden kurtulmak ise doğru bilgilerle mümkün olur. Pireler genel olarak hayvanlarda bulunurlar. Bu durumda özellikle evde beslediğimiz hayvanlar varsa bu hayvanlarda pire oluşması bizleri de rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlarda pire ilaçlama işlemleri ile pirelerden kurtulabilirsiniz. Kanatsız olmaları ile birlikte 2 mm boylarındadır. Yani bu demek oluyor ki gözle görmemiz oldukça zordur. Pire ilaçlama ile ortadan kalkabilecek bu böcekler bir çok belirti ile kendilerinin varlığından haberdar ederler. Evcil hayvanlarınız pirelerin varlığında sizlere oldukça belirgin davranışlar sergileyecektir. Böcek ilaçlama bu gibi durumlarda sizlerin ilk tercihiniz olmalıdır.

Evcil hayvanlarımızda pirenin bulunması bizlere zarar gelmeyeceği anlamına gelmemektedir. Hayvanlardan bizlere de gelerek kaşınmamıza neden olacak ısırıklar bırakabilirler. Bu gibi durumlarda pire ilaçlama kesinlikle yapılmalıdır. Hayvanlarda pire oluştuğunda hayvanlar sık kaşınmaya başlar ve kendilerini yalarlar. Evcil hayvanlarınızda göreceğiniz bu davranışlar için kesinlikle bir veterinere görünmeniz tavsiye edilir. Pire ilaçlama ile ortamdan tamamen geçebilecek bu böcekler veteriner ile de kontrol edilmesi oldukça önemlidir. Ayrıca insanlarda da ısırıklar oluşmuşsa bir doktora görünmek doğru bir karar olacaktır. Pire ilaçlama ile yaşayabileceğiniz bu sorunlar tamamen ortadan kalkabilir. Sizlerde daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ekofarma olarak sizlere pire ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bizlerden alacağınız hizmet sonrasında pirelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Veteriner kontrolünde ve insanların sağlığına hiçbir zararı olmayan kimyasal ilaçla ile ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapacağımız çalışmalar sonrasında pirelerden eser kalmayacaktır. Ayrıca pire ilaçlama sonrasında tekrardan bu gibi bir durumla karşılaşmamanız için gerekli olan bütün bilgiler verilecek ve önlemler alınacaktır. Sizlerinde pire ilaçlama işlemleri sonrasında özellikle hayvanlarının yaşadığı bölgeyi daha temiz tutmanız çok önemlidir. Çünkü pireler hayvanlarda daha çok bulunmaktadır. Bunun başlıca sebebi ise hijyendir. Evde beslediğimiz hayvanların temiz olmaması bu tür sorunlarla karşılaşmamıza neden olmaktadır. Herhangi bir sebepten bu tür durumlarla karşı karşıya gelmişseniz yapmanız gereken ekiplerimiz ile iletişime geçerek gerekli ilaçlama işlemlerinin yapılmasını sağlamaktır. Firmamız sizlere en kısa sürede hizmet verecektir.

Reklam Tabelaları