Mobil &Whatsapp

0554 574 81 69
 

Güve ilaçlama

Evlerimizde görebileceğimiz güveler çoğu zaman sağlığımız için bir tehdit unsuru olmasalar da eşyalarımıza zarar verebilmektedir. Güveler pamuk, kumaş gibi alanlarda yaşamayı severler. Buralardan beslenerek hayatlarınız sürdürebilirler. Bu nedenle elbiselerimizde güvelerin olması elbiselerimizin yıpranması anlamına gelir ve çürütürler. Güve ilaçlama işlemleri bu nedenle fazla geç kalınmadan gerçekleştirilmelidir. Bir çok güve çeşidi bulunmaktadır. Güve ilaçlama işlemlerinde görüldüğü üzere bazı güveler çok küçük olabileceği gibi büyük olanları da görülebilmektedir. Genel olarak bodrum, çatı katı veya dolapların içerisinde hayatlarını sürdürmeleri daha kolay olduğu için buralarda bulunurlar. Böcek ilaçlama işlemleri sağlıklı ve doğru bir şekilde yapıldığında tamamen temizlenmesi mümkündür.

Güveler ışıktan uzak durmayı severler. Bundan dolayı karanlık yerlerde yaşamayı severler. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çoğu zaman insanların sağlığına zarar vermeden doğar ve ölürler ancak eşyalarımız için zararlı olabilmektedir. Güvelerin tespiti ise göz ile yapılabildiği gibi kumaşlar üzerinden de yapılabilmektedir. Kumaşlarda görülen yıpranmalar veya tamamen yok olan bölümler güvenlerden dolayı olmaktadır. Güve ilaçlama işlemleri sayesinde bu durumdan tamamen kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken konusunda uzman olan ekiplerden hizmet almaktır. Bu hizmeti aldığınızda evinizde güve ilaçlama işlemleri yapılacak ve güvelerden tamamen kurtulmanız sağlanacaktır. Güve ilaçlama işlemleri sonrasında da özellikle bir yerde muhafaza ettiğiniz elbiselerinizi tamamen korunaklı yapmanız veya belirli sürelerde temizlemeniz tekrardan güve problemi ile karşılaşmamanız için önmelidir.

Güve ilaçlama ile güve sorunundan tamamen kurtulmak istiyorsanız Ekofarma ilaçlama firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için kesintisiz bir şekilde hizmet veren firmamız sayesinde yaşayabileceğiniz güve problemlerinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Güve ilaçlama çalışmalarımızda öncelikle sizlerin sağlığını ve değerli eşyalarınızı güven altına almaktayız. Kullandığımız kimyasal ilaçlama maddeleri insan sağlığına zarar vermemektedir. Bunun yanı sıra güve ilaçlama işlemlerinde eşyalarınızın temizlenmesi ve tekrardan güvelerin istilasına uğramaması için gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Yapılacak olan bütün işlemleri kontrollü yapılmaktadır. Profesyonel bir şekilde işlerimizi gerçekleştirerek sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan bütün bilgileri edinebilir ve bizlerden hizmet talebinde bulunarak yaşadığınız sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Reklam Tabelaları